Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu 2017 2.nci yarıyıl toplantısını 21-22-Temmuz-2017 tarihlerinde Konya Ramada Otel’ de gerçekleştirdi.

Kadrosuna yeni katılan bölge satış temsilcileri ile daha da güçlenen Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu İSTİKRAR, GÜVEN, SAF HİZMET HEPSİ BİZE ÇIKAR sloganıyla 2017 2.nci yarıyılda da başarıya ulaşmayı hedefliyor.

Genel Müdürümüz MUHAMMET AYDOĞMUŞ’ un açılış konuşması ile başlayan toplantının ilk gününde satış ekibimize yeni katılan arkadaşlarımız Yusuf TUVAN ve Özhan GÜNEŞ tanıtıldı, sağlık sebepleri ile toplantımıza katılamayan Kayseri bölgesi satış temsilcimiz Mustafa AKKAMIŞ için geçmiş olsun temennileri iletildi ve 2017 yılı 1.nci altı ayının değerlendirmesi yapıldı. 2017 yılı 2.nci altı ayının çalışma planı ve hedefleri gündemin ikinci maddesiydi.

Toplantıya şirketimizin yönetim ve saha kadrosunun tamamı katıldı.

Şirketimizin 2017 yılı 2.nci altı ayında hedeflenen başarıya ulaşabilmesi için yönetim ve bölge satış temsilcisi arkadaşlarımızın düşünce ve önerileri tek tek dinlenerek değerlendirmelerde bulunuldu.

2017 yılı 1.nci altı ayında gösterilen performansların grafiksel ve istatiksel olarak değerlendirmesin de bulunan şirketimizin Pazarlama ve Satış Müdürü Metin DEMİRCİ; hedeflenen başarıya ulaşabilmek için önceliklerimizin, müşterilerimizle ve paydaşlarımızla olan ikili ilişkilerimizdeki saygı, sevgi ve karşılıklı ortak menfaatlerimizin korunmasıyla gerçekleşebileceğini vurgulayarak konuşması tamamladı.

Zevkli, neşeli, bilgi ve düşüncelerin paylaşıldığı değerlendirme toplantımızdan “GELECEK; ANCAK GEÇMİŞ DOĞRU OKUNARAK YÖNETİLEBİLİR” sonucuna ulaşıldı.