Kurumsal
GELECEK ANCAK
GEÇMİŞ DOĞRU OKUNARAK
YÖNETİLEBİLİR

Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu Ltd.Şti. 1989 yılında Muhammet Aydoğmuş’un Serbest Veteriner Hekim olarak sektöre girmesiyle temellerini atmıştır.

1994 yılında Aydoğmuşlar Ecza Deposu Tarım Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. olarak gerçek kişilikten tüzel kişiliğe ilk adım atılmış ve gerek istihdam yaratacak gerekse ülke ekonomisine katkıda bulunacak yeni bir kuruluş doğmuştur. İstikrar, güven ve saf hizmet anlayışını koruyan ve bu doğrultuda çalışmalarını hızla artıran Aydoğmuşlar Ecza Deposu Tarım Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti tecrübeli saha elemanlarıyla, ülke genelinde kapsamını geliştirmiş ve 2001 yılında Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu İtr.ve Tar.Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti. ünvanını alarak veteriner ecza depoculuğunda tüm Türkiye’ye hitap eden bir kuruluş haline gelmiştir.

Dinamik bir yapıya sahip olan Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu İtr.ve Tar.Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti. hizmet ağını hizmette sınır tanımadan genişletmiş, her zaman ve her şart altında çalışanlarına, birlikte iş yaptığı herkese karşı adil ve sorumlu davranmış, her zaman daha iyisini başarmak için çalışkan ve disiplinli, içinde yaşadığı topluma ve tüm insanlığa karşı dürüst ve saygılı, ülkemize karşı da sorumluluğunun bilincinde olmuştur.

Günümüze kadar olan süreçte, ülke ekonomisinin karşılaştığı sorunlara bağlı olarak irili ufaklı bir çok ecza deposunun, ya faaliyetlerini terk ettiği, ya da çeşitli nedenlerle kapanmak zorunda kaldıkları görülmektedir.

Bu sıkıntılı dönemlere rağmen, Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu İtr.ve Tar.Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti., her zaman ve her koşulda, ilaç sanayiinden ve veteriner hekimlerden aldığı destekle, Veteriner Ecza Depoculuğu mesleğinde; meslek deontolojisinin ve ekonomi kurallarının dışına çıkmadan, her zaman denge unsuru olmuş ve asli görevi olan güvenilir ve saf hizmeti yerine getirmek suretiyle istikrarlı yaşamını sürdürerek bugünkü seviyesine gelme başarısını göstermiştir.

Gelecek ancak geçmiş doğru okunarak yönetilebilir.

 

K.V.K.K. Aydınlatma Metni
K.V.K.K. Prosedürü
Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Plasiyerler | Haberler | Kariyer | İletişim

© 2017 Konya Aydoğmuşlar Ecza Deposu Ltd. Şti.
Tasarım & Programlama: DESIGNPORT